Контролер на базі мікросхеми STM32, версія прошивки 2.1S для складання паяльної станції для тиснути T12
Паяльна станція на базі контролера STM32 і жалях T12 неабияк перевершує за зручністю паяльні станції, що не мають термостабілізації, а тим більше звичайні паяльники. Станцією на базі мікроконтролера STM32 і штатах T12 з потужністю 70 Вт комфортно паяти як великі полігони та масивні деталі, так і дрібні SMD елементи. Зміна жал відбувається дуже швидко не потрібно чекати повного охолодження й нема потреби вимикати живлення для зміни жала.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- плата контролера з декоративною ручкою енкодера
- два роз'єми з дротами для під'єднання до плати
- авіароз'єм
ОСОБЕННОСТИ:
- калібрування за трьома точками температури
- база шлейл
- датчик руху в ручці
- датчик компенсації холодного спаю в ручці
- режим сна
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: KSGER
- Дисплей: OLED 1.3|
- Робоча температура: 150°C-480°C
- Температуростійкість: 5°C
- Вхідна напруга: 220V
- Вихідна потужність: 75 Вт
- Контролер: версія STM32 — 2.1s
- Електроживлення: 24В, 5А
МОЮ НАСТРОЇК ПАЛЬНИЙ СТАНЦІЇ
Щоб увійти в меню паяльної станції, необхідно натиснути на ручку-регулятор паяльної станції на лицьовій панелі після чого зобразити список меню, що складається з 21 пункту:
- Standby або режим очікування. Тут настроюється температура жала в режимі очікування, час у хвилинах, через яку станція перейде в режим очікування після бездіяльності, а також режим роботи датчика, що відповідає за пробудження. Можливий вибір із 4 режимів — Shake (вібрація), Switch (перемикач), Manual (ручний), Auto (автоматичний).
- Sleep або режим сну. Тут настроюється час простою в хвилинах, через яку станція засне.
- Boost або збільшення. Тут настроюється значення, на яке потрібно тимчасово підвищити температуру жала та час дії збільшення в хвилинах.
- Cold end. Цей пункт меню відповідає за корекцію температури залежно від температури довкілля, тут можна вибрати тип терморезизора (NTC, PTC) і задати контрольну точку (за замовчуванням 24 градуси Цельсія).
- Tip або бібліотека лось. Тут можна вибрати ті жала, які є в наявності, згодом у меню перемикання жаль вибір відбуватиметься між зазначеними в бібліотеці. Список великий, приблизно 80 позицій, плюс користувацькі комірки, якщо конкретного типу жала немає в бібліотеці.
- Stepping або крок зміни температури. Тут налаштовується крок у градусах Цельсія, з яким змінюватиметься температура у разі збільшення або зменшення в робочому режимі.
- Password або парольний захист. Тут встановлюється пароль на вхід у меню налаштувань, а також активується його використання.
- Screen Saver або охоронець екрана. Тут настроюється увімкнення хранителя екрана, а також час простою, через який охоронець екрана буде активований.
- Buzzer або пискавка. Тут можна ввімкнути або вимкнути пискавку, яка сигналізує про будь-які дії. наприклад, повідомляє про вихід на робочу температуру, попереджає про низьку напругу тощо.
- Voltage або напруга. Тут вмикається або вимикається показ на екрані поточного значення напруги, що подається на жало.
- LowVol Protect або захист від низької напруги. Тут можна увімкнути захист і сигналізацію про брак напруги живлення. Окремо настроюються пороги для попередження сигналу та вимкнення станції.
- Power On або режим роботи, у який завантажиться станція під час подавання живлення. Тут вибирається режим роботи під час увімкнення, вибір між робочим режимом, режимом очікування й режимом сну.
- Desolder або режим випирання
У цьому пункті меню вибирайте:
— Valve — клапан
— Inching — поштовховий - Pump setup. Налаштування часу роботи насоса помпи. У цьому пункті меню настроюється час роботи насоса помпи (10÷60 секунд).
- Language або меню вибору мови. Тут вибирається мова системи, китайська або англійська.
- DateTime — виставляється поточні дата та час
- RTC Adj — настроювання точності ходу годинника. У цьому пункті настроюється:
— Day Error — поправний коефіцієнт для коригування ходу годинника (-60÷+60 секунд) - RTC Init — скидання параметрів дати та часу.
- Sys Info або інформація про систему. Тут зображається версія ПЗ та ревізія плати контролера.
- Init або ініціатива. Скидання всіх параметрів станції до заводських установок.
- Exit або вихід. Можна вибрати цей пункт і вийти в робочий режим, а можна просто зробити довге натискання на ручку енкодера, ефект однаковий.
Жала Т12 мають у собі термопару, включену послідовно з нагрівачем, за нею й вимірюється температура. Завдяки монолітній конструкції жала ступінь підтримки температури дуже високий.
ПЕРЕВІДІННЯ КАЛІБРОВКИ
— Adjust Point [450 °C] — налаштування точки з температурою 450 °C, на екрані нижче:
— Cur Tmp [450 °C] — температура, що відбивається на екрані
— Real Tmp [***°C] — реальна температура на жалі.
Вимірюємо реальну температуру жала будь-яким доступним способом, й обертаючи ручку енкодера, виставляємо параметр Real Tmp [***°C] відповідно до показника термометра. Натискаємо на ручку енкодера, картинка на екрані змінюється на
— Adjust Point[350℃] — настройка точки с температурой 350℃.
Продаємо калібрування і на цій температурі. Натискаємо на ручку енкодера, картинка на екрані знову змінюється, тепер на
— Adjust Point[250℃] — настройка точки с температурой 250℃.
Продаємо калібрування і на цій температурі. Натискаємо на ручку енкодера, ПС переходить у робочий режим. Калібрування жала закінчене.
КЕРУВАННЯ
Керування станцією здійснюється через ручку енкодера. Комбінації керування такими:
1) Поворот ручки енкодера
2) Коротке натискання на ручку енкодера
3) Довге натискання на ручку енкодера (приблизно 2 секунди)
4) Натискання на ручку енкодера й одночасний поворот ручки.
Поворот ручки енкодера залежно від режиму роботи або пункту меню керує зміною режиму роботи, значень або переміщенням за пунктами меню. Коротке натискання на ручку є рівноцінним вибору або підтвердженню. Довге натискання на ручку несе дві функції, якщо натискання вироблене в одному з режимів роботи, то воно призводить до переходу в меню налаштувань станції, якщо натискання зроблене в меню налаштувань, то воно рівномірно виходження або скасування.
Натискання на ручку енкодера з одночасним поворотом ручки має дві дії залежно від напрямку обертання енкодера, якщо крутити ручку проти годинникової стрілки, користувач потрапить у меню вибору жал.
Якщо обертати за годинниковою стрілкою, користувач потрапить до меню настроювання обраного раніше жала. Тут відбувається калібрування й ініціатива жала.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Споживана потужність | 70 Вт |
Паяльник | |
Напруги живлення паяльника | 24 В |
Потужність паяльника | 70 Вт |
Максимальна робоча температура паяльника | 430 град. |
Похибка контролю точності температури паяльника | 1 % |
- Ціна: 690 ₴